NEZÁVÄZNÝ
DOPYT

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Najkvalitnejšie matrace na slovenskom trhu!VÝPREDAJOVÉ CENY! Zdravotné a ortopedické matrace.

Referencie

reference obrázek

Koukalovi

Keď sme si potrebovali zaobstarať nové matrace, nechceli sme ich výberom a nákupom stráviť celé hodiny. Na internete sme objavili webové stránky medicalmatrace.cz, kde sme si v pokoji vybrali matrace z pamäťovej peny, ktoré sme si objednali pomocou on-line žiadosti. Veľkým pozitívom považujeme dopravu zadarmo a vysokú kvalitu všetkých objednaných matracov.

Žaneta Kolářová

Od spoločnosti MedicalSpace máme matrace už dlhú dobu a musím povedať, že ich kvalite sa nevyrovnali zatiaľ žiadne, ktoré sme doposiaľ v minulosti mali. Ani jeden z členov rodiny nezaznamenal na svojom matraci i po dlhodobom užívaní povestné preležané miesta či poškodený povrch. Týmto by sme Vám chceli veľmi poďakovať.

Pavel Dlouhý

Dlho som trpel bolesťou chrbta, a keď mi nepomohlo ani časté absolvovanie rôznych masáží, rozhodol som si kúpiť nový matrac. Od známeho som dostal odporúčanie na spoločnosť MedicalSpace, neváhal som teda a navštívil ich stránky. Keď som si vybral matrac, po telefonickej konzultácii s ich pracovníkom, som si matrac objednal a nechal si ho doručiť domov, bez akýchkoľvek starostí a od tej doby mám od bolesti chrbta pokoj!

Soukupovi

Keď uvažujete nad kúpou nového matraca, tak matrac od tejto spoločnosti jedine odporúčame! Nielen, že ich jednanie je na vysokej profesionálnej úrovni, ale rýchlosť vybavenia je viac než uspokojivá. Keď sme si vybrali matrace, vyplnili sme on-line formulár, načo nás vzápätí kontaktoval pracovník, s ktorým sme dojednali podrobnosti a nechali si matrace doručiť až domov.

Krásnohorská

Pri rozhodovaní aký matrac a od akej firmy si obstarať, som dala na odporúčanie mojej sestry, jej celá rodina má matrace od spoločnosti MedicalSpace. Musím povedať, že som neverila, že chvála na matrace od mojej sestry nie je prehnaná, ale teraz jej musím dať za pravdu. Vysoká kvalita, tvarová stálosť a nešúpajúci sa materiál ma milo prekvapili!

Urbanovi

Matrace od spoločnosti MedicalSpace môžem len odporučiť! Jednanie tejto spoločnosti je veľmi rýchle, profesionálne, ochotné a doprava je zadarmo. Ku kvalite matracov by som dodal snáď len 1 s hviezdičkou. Skrátka nezaznamenal som ani jedno mínus od výberu matraca, cez objednanie, doručenie až po užívanie. Ďakujem.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní matracemedical.sk jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +421 944 098 816 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.sk.

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových elektrobicyklov. Ak Vás táto tematika tiež zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie.

www.invoziky.sk

produkt
MINOS ALU 24
Pôvodná cena: 320 €

Zľava: 20 %
Nová cena: 249 €
vč. DPH
Skladom