NEZÁVÄZNÝ
DOPYT

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Najkvalitnejšie matrace na slovenskom trhu!VÝPREDAJOVÉ CENY! Zdravotné a ortopedické matrace.

O spoločnosti

MedicalSpace s.r.o. je rodinná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013 a to za účelom pomáhať ľuďom so zdravotným postihnutím a ľuďom s poruchami spánku. Týmto ľuďom sa snažíme uľahčiť pohyb a ďalšie nástrahy spojené s invaliditou prostredníctvom invalidných elektrických a mechanických vozíkov, elektrických skútrov a polohovacích postelí. Ďalej sa špecializujeme na výrobu a predaj matracov z rôznych druhov pien a visco pien. Vyrábame zdravotné a ortopedickí matrace, ktoré sú ideálne aj pre normálne použitie. Matrace sú vyrobené z najmodernejších dostupných materiálov.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť, a preto sa Vám snažíme ponúkať čo najširší sortiment kvalitných produktov za priaznivé a dostupné ceny, rýchly servis a ďalšie služby spojené s týmto oborom podnikania. O celý chod spoločnosti sa stará odborne vyškolený tím, na ktorý sa neváhajte v prípade potreby obrátiť.

V našej ponuke nájdete nové i repasované produkty, ktoré sú nakupované od celosvetovo známych výrobcov. Použitý tovar je s presnosťou repasovaný českými mechanikmi a následne distribuovaný späť do zákazníckej siete. Matrace sú samozrejme vždy nové.

Naša centrálna pobočka sa nachádza v Tábore. Nájdete tu showroom, servisné centrum a dostatočne zásobený sklad. Vďaka veľkým skladovým zásobám je väčšina výrobkov okamžite k odberu. S výberom pre Vás vhodného produktu Vám radi poradia naši odborne vyškolení pracovníci. Dopravu Vám zaistíme na Vami určené miesto celkom ZADARMO!

MedicalSpace, Váš partner pre Vašu 100 % mobilitu a spokojný spánok!

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní matracemedical.sk jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +421 944 098 816 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.sk.

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových elektrobicyklov. Ak Vás táto tematika tiež zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie.

www.invoziky.sk

produkt
MINOS ALU 24
Pôvodná cena: 320 €

Zľava: 20 %
Nová cena: 249 €
vč. DPH
Skladom