NEZÁVÄZNÝ
DOPYT

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Najkvalitnejšie matrace na slovenskom trhu!VÝPREDAJOVÉ CENY! Zdravotné a ortopedické matrace.

Materiály

Studená pena (HR) – je vysoko odolný materiál vyvinutý špeciálne pre výrobu matracov. Matrace sú vďaka studenej pene priedušné, pružné, tvárnej, komfortné a príjemné na dotyk. Studená pena má vysokú nosnosť, predlžuje životnosť matracov a zabraňuje preležaninám v matraci. Názov "studená pena" je odvodený od procesu výroby za studena. Vďaka nízkym teplotám, pri ktorých sa studená pena vyrába, vznikajú otvorené bunky, ktoré sú väčšie a majú silnejšie steny než bežný molitan. Sú to práve hrubostenné bunky, ktoré robia zo studenej peny materiál s dlhou životnosťou. Vďaka tomu, že sú bunky otvorené, je výrazne zvýšená priedušnosť matraca.

Pamäťová pena (VISCO) – je materiál, na ktorého vývoji sa podieľala NASA. VISCO pena, často tiež nazývaná ako lenivá pena, má dlhú životnosť, tvarovú stálosť a vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre dobrú priedušnosť. Matrac s pamäťovou penou reaguje na telesnú teplotu užívateľa a dokonale sa vytvaruje podľa jeho kriviek, pretože má výbornú tvárnosť. Potom, čo sa na ňu prestane vyvíjať tlak, vracia sa do svojho pôvodného tvaru. Vďaka svojim antidekubitným vlastnostiam sa často používa v zdravotníctve. Nespôsobuje človeku preležaniny a bolestivé miesta. Vďaka svojej štruktúre výborne vymrští vlhkosť a teplo. Zvyčajne je použitá na ložnej ploche matraca s podkladom zo studenej peny.

RF pena – je špeciálny vysoko odolná pena s vysokou tvrdosťou a zvýšenou požiarnou odolnosťou. Má vysokú nosnosť a dlhú životnosť. Zvyčajne sa používa do jadra matraca a tvorí veľmi vhodný podklad pre ležanie vrstvu matraca.

RE pena – často je nazývaná aj ako pojenka alebo recyklované pojená pena. Výhodou tejto peny je vysoká objemová hmotnosť, vyššiu tuhosť a priaznivá cena. Vďaka týmto svojim vlastnostiam tvorí výborný podklad pre ležanie plochy vyrobené zo všetkých druhov pien.

Teplá pena (RP) – je komfortný vysoko pružný materiál. Názov "teplá pena" je odvodený od procesu výroby za tepla. Vďaka vyšším teplotám, pri ktorých sa RP pena vyrába, vznikajú malé uzavreté bunky. Matrac z tohto materiálu je tvarovo stála a má vyšší odpor proti stlačeniu. Jej ďalšou výhodou je nízka cena.


Poťahy
Poťah je veľmi dôležitou súčasťou každého matraca. Zvyšuje životnosť matrac ako po mechanickej, tak po hygienickej stránke. Zabraňuje zašpineniu, nadmernému vnikaniu vlhkosti a zvyšuje odolnosť proti mechanickým vplyvom na matraci. Vďaka zipsu po celom obvode je poťah snímateľný a je možné ho rozdeliť na dva diely. Vďaka tomu je veľmi uľahčené jeho prania. V prípade záujmu môžeme matrac dodať v neprošívaném poťahu, prešívanom poťahu, vodeodolnom poťahu aj napríklad antidekubitným poťahu.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní matracemedical.sk jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +421 944 098 816 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.sk.

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových elektrobicyklov. Ak Vás táto tematika tiež zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie.

www.invoziky.sk

produkt
PRIDE ZOLAR
Pôvodná cena: 2.780 €

Zľava: 10 %
Nová cena: 2.499 €
vč. DPH
Skladom