NEZÁVÄZNÝ
DOPYT

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Najkvalitnejšie matrace na slovenskom trhu!VÝPREDAJOVÉ CENY! Zdravotné a ortopedické matrace.

Informácie

Nachádzate sa na stránkach predajcu matracov spoločnosti MedicalSpace s.r.o.. všetky ponúkané matrace na týchto webových stránkach sú vyrobené v Českej republike z najkvalitnejších dostupných materiálov. Použité materiály na výrobu matracov pochádzajú od renomovaných výrobcov pien z Nemecka, Rakúska a USA. V Českej republike sa peny na výrobu matracov nevyrábajú. Ponúkame matrace lepené i nelepené. Spojivo jednotlivých vrstiev lepených matracov je certifikované - absolútne zdravotne nezávadné (vodou riediteľné). Všetky poťahy matracov sú tiež vyrobené v ČR a aj z českých materiálov.


odrazkaNajkvalitnejšie použité materiály pri výrobe

odrazkaCertifikované, zdravotne nezávadné materiály

odrazkaNajvyšší štandard spracovania a návrhu matraca

odrazkaCelorozopínateľné poťahy u všetkých matracov

odrazkaKvalitné český výrobky – matrace aj poťahy


Nami predávané matrace sú navrhnuté odborníkom, ktorý sa v tomto obore angažuje už 25 rokov. Predávame výrobky, ktoré splňujú všetky normy a certifikácie zdravotne nezávadných výrobkov, a aj naše najlacnejšie produkty splňujú vysoké štandardy ako spracovaním, tak predovšetkým použitým materiálom pri výrobe. Štandardom našich všetkých poťahov je rozopínanie po celom obvode matraca a použitie vysoko kvalitných a odolných tkanín.

Využite našich zľav, kúpte si kvalitný český výrobok. Nešetrite na matraci,
spíte na ňom každú noc, a tak ako sa vyspíte, tak prežijete aj svoj deň.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní matracemedical.sk jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +421 944 098 816 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.sk.

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových elektrobicyklov. Ak Vás táto tematika tiež zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie.

www.invoziky.sk

produkt
PRIDE ZOLAR
Pôvodná cena: 2.780 €

Zľava: 10 %
Nová cena: 2.499 €
vč. DPH
Skladom